Ressurspersoner liste

09.10.202013:37 Bjorn Tore

Styret og tillitsvalgte

ROLLE NAVN PERIODE TLF NR E-POST
Leder Frode Soelberg  2018-2020 97589568 frode.fjelldal-soelberg@nord.no  (2014)* 
Nestleder Totto Dähn Wiland 2018-2020 41479219 Totto.Dahn.Wiland@dnb.no  (2014)* 
Kasserer Valter Kristiansen 2017-2019 41680947 vakrist@hotmail.com
Styremedlem permisjon fra juni 2018 Terje Cruickshank 2016-2020 48291500 cruickshank@me.com
Styremedlem Elisabeth Solum 2018-2020 93036098 el.solum@gmail.com
Styremedlem Brite Jacobsen 2014-2019 91579732 Brite.Jacobsen@helse-nord.no
Styremedlem Marielle Tverli 2017-2019 91106321  Marielletverli@icloud.com
Styremedlem Bjørn Hamran 2017-2019 99251464 bhamran@gmail.com
Varamedlem Styremedlem Arne-Willy Brasetvik 2019 95196606 arnewilly@icloud.com
Varamedlem Jan Oddvar Sørnes 2019 90839821 jan-oddvar.sornes@nord.no
Varamedlem Vanja Pettersen 2019 45610921 vanja.pettersen@bodo.kommune.no
Varamedlem Jostein Jensen 2019 48995492 jostein.jensen@gmail.com
         
Revisor Frank Stenesen 2019    * parantes indikerer hvor lenge man har vært med i styret
Revisor Siv Tove Engmo 2019    
         
Leder valgkomié Bjørn-Inge Ingvaldsen 2019    
Valgkomité Kristin Hansen 2019    
Valgkomité Oddingar Jakobsen 2019    
Vara valgkomité Anders Lillevik 2019    
         
Representasjon:        
Jan-Oddvar Sørnes -president NCF
Kristoffer Dverset - ungdomsutvalget NCF
Jan Oluf Jæger - grenutvalg Landevei, NCF
Jan-Oddvar Sørnes - styreleder i NCF Region Nord
Jan-Oddvar Sørnes - styremedlem Bodø Idrettsråd
 
   

NCF regional kommisærer:

  • Barosen, Bendik
  • Brasetvik, Arne Willy
  • Cruickshank, Terje
  • Dverset, Kristoffer
  • Dyrnes, Erik
  • Dãhn Wiland, Totto
  • Grande, Jørgen
  • Grande, Ottar
  • Hansen, Dag
  • Haukås, Bente
  • Haukås, Geir Magne
  • Hveding, Tormod
  • Ingvaldsen, Bjørn Inge
  • Jacobsen, Brite
  • Kristiansen Valter
  • Kymre, Bjørn Roald
  • Seivåg, Trond Vegard
  • Stamnes, Bjørn Håvard
  • Sørnes, Jan-Oddvar
  • Sørnes, Vegard Johan
  • Utheim Jon-Erik
Bodø CK har ingen ansatte trenere, men en herlig gjeng frivillige som har gjennomført NCF sitt trener grunnkurs, og noen av disse har ett særlig ansvar for å sette opp treningstider og praktisk gjennomføring.


Detaljinfo om treninger finner du i vår FB gruppe.

Sykkeløkta - online treningsplattform (krever pålogging)

  1. Øystein Wolden
  2. Oddingar Jakobsen
  3. Sander Opheim
  4. Tomas Alvestad
  5. Bendik Barosen
  6. Anders Lillevik
  7. Vanja Iren Pettersen
  8. Terje Cruickshank
  9. Bjørn Hamran
  10. Elisabeth Solum
  • Barn/Ungdom Landevei
  • Barn/Ungdom "Terrengskole" 1-2 klasse (6-7 år
  • Barn/Ungdom Gr 1 - 3-5 klasse (8-10 år)
  • Barn/Ungdom Gr 2 - 6-7 klasse (11-12 år)
  • Barn/Ungdom Gr 3 - 8-klasse og opp, (13+)
  • Senior og Master
  • Mosjonister/ para
  • Mosjonister/ para
  • Triatlon
  • Triatlon
Utleggsrefusjon - har du utlegg for Bodø CK, kan du bruke dette skjema (klikk på bilde) når du ber om refusjon av dine utlegg.  Husk kvittering!!! https://www.dropbox.com/s/ygv8o6k1yq9q6w0/regningsblankett%20%20Bod%C3%B8%20CK.docx?dl=0